Reklamacje / zwroty

 

Zwrot towaru

 

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni i wysyłając je na adres podany niżej.

 

Termin 10-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

 

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb;

 

  W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres:


P.U.H Kingwash Krzysztof Piotr Orlikowski

ul. Bałtycka 3a

82-100 Nowy Dwór Gdański

 

 

Reklamacja towaru

 

Jeżeli po otrzymaniu towaru kupujący znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien w obecności kuriera spisać protokół szkody, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków.


Wymiana produktu na nowy możliwa jest tylko na podstawie spisanego protokołu (na podst. Ustawy z dnia 15.11.1984 r. - Prawo przewozowe /Dz.U. z 1995 r., Nr 119, poz.575 z póź. zm.).

 

Produkt uszkodzony podczas przesyłki lub wadliwy, należy odesłać przesyłką kurierską lub pocztową na adres:

 

P.U.H Kingwash Krzysztof Piotr Orlikowski

ul. Bałtycka 3a

82-100 Nowy Dwór Gdański

 

Koszty odesłania przesyłki Sklep zwraca po rozpatrzeniu reklamacji, tj. najpóźniej 14 dni roboczych od wpłynięcia reklamacji. Produkt uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, Sklep zwróci kupującemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje w zamian produkt w tej samej cenie dostępny w Sklepie lub droższy za odpowiednią dopłatą.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej cookies
Zamknij
pixel