Darmowa dostawa od 200,00 zł

Informacje o firmie

Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się produkcją oraz sprzedażą obrazów drukowanych na płótnie malarskim oraz piance PCV. Obrazy są przeznaczone do ozdoby domów, mieszkań, biur, restauracji itp. W naszej ofercie posiadamy ponad 1000 gotowych wzorów do wyboru. Drukujemy także zdjęcia przesłane przez Klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz miłą obsługę.

 

Gwarantujemy wydruki wysokiej jakości w niskich cenach. Wszystkie nasze obrazy drukowane są na sprawdzonych materiałach, następnie laminowane, co powoduje, że są odporne na mechaniczne uszkodzenia i szkodliwe warunki atmosferyczne. Po otrzymaniu przesyłki, obraz można od razu powiesić na ścianie bez konieczności oprawiania go w ramę, ponieważ ma on zadrukowane boki. Wszystkie nasze nowoczesne obrazy są produkowane według najwyższych standardów przy użyciu najnowszych technik drukarskich.

 

Nasz cel jest prosty - chcemy zapewnić naszym Klientom wysokiej jakości wydruki na płótnie w przystępnych cenach i tym samym osiągnąć 100% zadowolenie z naszych usług, aby osiągnąć ten cel będziemy dążyć do znacznego rozszerzenia naszej oferty o nowe produkty.

 

Zapraszamy do naszej galerii obrazów, gdzie prezentujemy szeroki wybór obrazów drukowanych na płótnie o różnorodnej tematyce, między innymi: pejzaże, kwiaty, zachody słońca, architektura, motoryzacja, zwierzęta, sport, muzyka i wiele innych. Oferujemy wiele różnych formatów i wymiarów.

pixel